PC817-SMD

Sharp
Sharp - PC817-SMD

Afbeelding uitsluitend ter illustratie.

Als u twijfelt of dit onderdeel precies past, neem dan contact met ons op.

Weinig op voorraad
Volledige garantie van 12 maanden
Wereldwijde levering

Voorwaarde: New

Prijs op aanvraag

Geschatte verzendkosten: oktober 28 2026

Heeft u het sneller nodig? Vraag een offerte aan

Wilt u meerdere exemplaren kopen of wilt u een offerte inclusief verzendkosten?

Vraag een offerte aan

Snelle responstijden

Onderdeelnummer:
PC817-SMD
Fabrikant:
Beschikbaarheid:
Weinig op voorraad
Voorwaarde:
Nieuw en gereviseerd
Garantie:
Volledige garantie van 12 maanden
Doorlooptijd:
Heeft u het sneller nodig? Neem dan contact op met CJS
Systeem-ID-nummer:
3407145
Verzending:
Wij leveren wereldwijd
Ook bekend als:
PC817_SMD, PC817SMD, PC817/SMD, PC817-SMD

Sharp is gespecialiseerd in elektronica en automatiseringsoplossingen en biedt producten aan zoals sensoren, industriële beeldschermen en voedingssystemen. De technologieën van Sharp, die bekendstaan om hun innovatieve karakter, ondersteunen sectoren zoals de productiesector, de gezondheidszorg en de energiesector, en zorgen voor meer efficiëntie, betrouwbaarheid en prestaties.

Blijf op de hoogte met online ordertracking.
Vertrouwd door meer dan 100 productiebedrijven wereldwijd
Heineken LogoSpace X LogoAmazon LogoTesla LogoBoeing Logo
Wereldwijde levering via FedEx
Veilig betalen via
VISAAmexMastercardPayPal
Beoordeeld als 'uitstekend' op Trustpilot
4,5
Tot 24 maanden garantie
Dekking op basis van de staat van het artikel
24/7 klantenondersteuning
Neem op elk moment van de dag contact op met onze experts
Eenvoudig retourneren binnen 30 dagen
Eenvoudig en probleemloos retourbeleid

Vergelijkbare onderdeelnummers

Onderdeelnummer Serie Fabrikant Beschikbaarheid Voorwaarde Voorraadstatus
PC815XJ0000F Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC815XNNSZ0L Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC816 Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC817 Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC817 (100PCS) Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC81711NSZ Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC817A Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC817B Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC817D Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar
PC817X Sharp Weinig op voorraad Nieuw en gereviseerd Direct beschikbaar