KB Electronics

KBPI240D

KB Electronics - KBPI240D

Billedet er kun til illustrative formål.

KB Electronics Logo

Hvis du er i tvivl om, hvorvidt denne del passer perfekt, er du velkommen til at kontakte os.

Betingelse Lager Lager Pris
Nyt eller renoveret
12 måneders fuld garanti
Anslået levering: September 02 2026
WM44-KB Forespørg nu - Få et tilbud
Køber du mere end én? Få et tilbud
Oplysninger om delen:
Varenummer:
KBPI240D
Producent:
Tilgængelighed:
Forespørg nu
Betingelse:
Nyt eller renoveret
Garanti:
12 måneders fuld garanti
Leveringstid:
Har du brug for det hurtigere? Kontakt venligst CJS
System-ID-nummer:
2611710
Forsendelse:
Vi leverer over hele verden
Også kendt som:
KBPI240D
KB Electronics:

KB Electronics, en division under Nidec, har specialiseret sig i motorstyringsløsninger og tilbyder produkter såsom vekselstrøms- og jævnstrømsdrev. Deres pålidelige og brugervenlige teknologier anvendes i vid udstrækning inden for industri, erhverv og HVAC-anvendelser for at øge motorernes effektivitet og ydeevne.

Vi er online

Få et tilbud

Dele i mit tilbud:
  • (Denne side)

Hvad sker der nu?

E-mail-bekræftelse

Vi sender dig en e-mail, der bekræfter, at vi har modtaget din henvendelse og er i gang med at behandle din anmodning.

Dedikeret kundechef

En medarbejder fra vores team vil kontakte dig for at bekræfte delene, specifikationerne og standen.

Dit tilbud

Du vil modtage et detaljeret tilbud, der er skræddersyet til netop dine behov.

Spor din forsendelse

Du modtager sporingsoplysninger, så snart din ordre er afsendt, så du kan følge med i leveringsforløbet.

Onlinebetalinger accepteres

Hvis du er tilfreds med dit tilbud, kan du betale via bankoverførsel eller via vores sikre betalingsside ved hjælp af en af følgende betalingsmetoder. Du skal blot indtaste dit fakturanummer og følge vejledningen på skærmen.

VISA
Maestro
Mastercard
Amex
PayPal
Bank Transfer and Invoice

Lignende varenumre

Varenummer Serie Producent Tilgængelighed Betingelse Lagerstatus
KBPB-125 8900J KB Electronics Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu
KBPB-225 KB Electronics Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu
KBPC-240D KB Electronics Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu
KBPC1001 Fagor Lavt lager Nyt Let tilgængeligt
KBPC1001 Fagor Lavt lager Brugt Let tilgængeligt
KBPM131301 Omron Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu
KBPM131600 Omron Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu
KBPM484300 Omron Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu
KBPW-240D KB Electronics Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu
KBPW-240D W/KBSI KB Electronics Forespørg nu Nyt eller renoveret Forespørg nu